Kokybė

Pasiliekame sau teisę reikalui esant pakeisti kompozicijos sudėtį nekeičiant jos piniginės ar estetinės vertės. Visi pakeitimai ir komplektacijos yra atliekami aukštos kvalifikacijos patyrusių floristų.

Kiekviena kompozicija yra atskirai kuriama pagal floristines taisykles. Floristams nėra vienodų gėlių, kiekvienos jos yra kažkuo savitos, todėl ir pateiktas produktas turi savo unikalumą ne tik dėl sudedamųjų augalų, bet ir dėl floristo fantazijos bei sugebėjimo išryškinti gražiausių augalų suderinamumą. Kiekviena kompozicija – tai atskiras meno kūrinys, todėl negalime garantuoti, jog Jūsų užsakytoji atrodys tiksliai taip, kaip pateikta nuotraukose.

Gėlių grąžinimas

Pristatomos gėlėms taikoma dviejų dienų – 48 valandų po pristatymo garantija dėl kokybės. Gėlės, dėl kurių pareiškiamos kokios nors pretenzijos, bus pakeisti kitu produktu, jei per šį laiko tarpsnį jie bus grąžinti į parduotuvę, esant ginčui reikalausime, kad būtų pateikta produkto fotonuotrauka.

Teisė atsisakyti užsakymo negalioja toms prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal Kliento reikalavimus arba individuliai pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos. Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis ir originalia pakuote, jos negali būti naudotos, atidarytos ir turi būti tokios būklės, kokios buvo išsiųstos. Klientui tenka prekių grąžinimo išlaidos ir rizika.

Pristatymo paslaugos grąžinimas

Mes galime kompensuoti pristatymo išlaidas tik tokiu atveju, jei tai buvo mūsų klaida. Priešingu atveju Jums bus grąžinta tik suma už prekes, tačiau pristatymo kaina grąžinta nebus.

Užsakymo atšaukimas

Užsakymus galima atšaukti likus 2 darbo dienom iki pristatymo dienos, pateikiant užsakymo numerį ir kitas detales. Pinigai bus grąžinti į Jūsų sąskaitą per 10 darbo dienų, atskaičiavus perlaidos mokesčius.