Gėlių pristatymas į namus visoje Lietuvoje

Neturite laiko ir galimybių pats pasveikinti artimą žmogų? O gal norite, kad tai būtų didesnė staigmena? Mes visada pasiruošęs Jums padėti

Pristatymo sąlygos

  • Gėlės į namus Klaipėdos mieste pristatomos per 2 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Šventinėmis dienomis (šv.Valentino diena, šv. kalėdos, Moters diena, Mamos diena, Tėvo diena) dėl ypač didelio užsakymų antplūdžio tikslaus laiko negalime garantuoti.
  • Mes negalime prisiimti atsakomybės už pavėluotą užsakymo įvykdymą arba jo neįvykdymą dėl neteisingai įrašyto arba įrašyto ne viso adreso ar klaidingo vietos telefono numerio. Jei gavėjo nėra nurodytu adresu ir nebuvo nurodytas gavėjo telefono numeris, užsakymas bus įvykdytas dar vieną kartą vėlesniu laiku už papildomą mokestį – 8 €. Po nesėkmingo antro bandymo, Jūs per 12 valandų būsite informuotas telefonu arba elektroniniu paštu apie tai, kad užsakymas nebuvo įvykdytas.
  • Nepavykus jokiais būdais įvykdyti užsakymo, užsakovui apmokėjimas už gėles ir pristatymo mokestis negrąžinami. Jei gavėjas atsisako priimti gėles, apmokėjimas užsakovui taip pat negrąžinamas. Gavėjas negali reikalauti pakeisti užsakytų prekių į pinigus ar kitas prekes. Pretenzijos iš gavėjo dėl kokybės priimamos tik užsakymo įteikimo metu.
  • Mes pasiliekame teisę perskaičiuoti pristatymo kainą, jei klientas klaidingai pasirinko pristatymo vietą – nurodydamas kaip miestą, o įrašant pristatymo adresą nurodė, kad pristatymas reikalingas už miesto ribų – rajone.
  • Siunčiamos kurjerio pagalba per LP Express ir autobusų stoties siuntų skyrių. Gėlių kompozicijos pristatomos tik DARBO DIENOMIS. Prekės Klaipėdos mieste pristatomos kitą darbo dieną gavus apmokėjimą už prekes, į kitą Lietuvoje esantį miestą išsiunčiame per 2 d. d. po apmokėjimo už prekes ir siuntinio siuntimą. Jos bus pristatytos jūsų nurodytu adresu iki 17 val. per dvi darbo dienas po išsiuntimo.
  • Pasirinkus pristatymo paslaugą KURJERIS LIETUVOJE, gėlių kompozicijų pristatymo laikas ir data gali kisti (1-5 d.d.).